Vllahiu - Ahmetit: E shite Q7-shin por ku i shpenzove 150 mijë euro për derivate

Vllahiu - Ahmetit: E shite Q7-shin por ku i shpenzove 150 mijë euro për derivate

15 tetor 2017 21:41

Kandidati i AAK-së për kryetar të Komunës së Prishtinës, Arbër Vllahiu, ka pasur një mori kritikash në drejtim të kryetarit, siç i ka thënë ai në largim, Shpend Ahmetin e Vetëvendosjes, e që garon edhe për një mandat.

Ia ka përmendur shitjen e audi Q7 të blerë në kohën e Isa Mustafës, por e ka pyetur se ku i shpenzoi 150 mijë euro për derivate.

Në videon e më poshtme mund të shikoni replikat e ndërsjella në mes të Ahmetit dhe Vllahiut.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme