Pacolli u shërben qytetarëve si taksist

09 tetor 2017 11:48

Kandidati i AKR-së për Kryetar të Prishtinës, Selim Pacolli ka realizuar një video ku ai shihet në rolin e taksistit.

Siç njofton kumtesa e dërguar për media, Pacolli ka dashur të jetë sa më i lirë me qytetarët e Prishtinës.

“Ideja e kësaj videoje që ka bërë Pacolli ka qenë të dëshmojë se ai është menaxher dhe jo politikan, dhe se ai do të jetë në shërbim të qytetarëve gjatë gjithë mandatit të tij në krye të Prishtinës”, thuhet në kumtesë.

“Disa politikanë preferojnë t'u flasin njerëzve, ndërsa unë si menaxher preferoj të flas me njerëzit. Kjo është edhe një mënyrë tjetër e imja për ta shfaqur programin tim tek qytetarët e Prishtinës” ka thënë Pacolli.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme