Sonte në Rubikon – Shpend Ahmeti

Sonte në Rubikon – Shpend Ahmeti

03 tetor 2017 10:22

Në Rubikon sonte Shpend Ahmeti, kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prishtinës.

Çfarë bëri ai për një mandat sa drejtoi kryeqytetin? Ku dështoi përgjatë katër viteve? A i ndaloi ndërtimet e egra dhe çka pas tyre? Cili është plani i Ahmetit për urbanizmin dhe arkitekturën e Prishtinës? Çka për arsimin dhe kulturën? Cili është plani i tij për sigurinë? A do të gëzojnë kryeqytetasit kujdes më të mirë shëndetësor?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon përball Adriatik Kelmendin vjen Shpend Ahmeti, kryetari aktual i Prishtinës.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme