PD në Vushtrri: Do të angazhohemi në zgjidhjen e problemeve të qytetarëve

PD në Vushtrri: Do të angazhohemi në zgjidhjen e problemeve të qytetarëve

02 tetor 2017 10:24

Partia e Drejtësisë dega në Vushtrri ka mbajtur takim elektoral.

Në këtë takim është bërë shpalosja e qëllimeve dhe programit të Partisë së Drejtësisë për Zgjedhjet Lokale 2017.

Të pranishmeve me një fjalë rasti iu drejtua Kryetari degës, Eroll Venhari, i cili premtoi se me rastin e fitores, Partia e Drejtësisë do ta përfaqësojë qytetarin e vërtetë të Vushtrrisë, ku do të jetë një zë i fuqishëm për zgjidhjen e problemeve të cilën e preokupojnë vetë qytetarin.

Si shembull i punës së vërtetë është Drejtorati i Shëndetësisë, i cili për gjatë mandatit aktual ka bërë një punë të mirë në zgjidhjen e shumë problemeve të qytetarëve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme