Sonte në Koha Elektorale: Debati për Drenasin

Sonte në Koha Elektorale: Debati për Drenasin

01 tetor 2017 19:10

7 kundër-kandidatë e sfidojnë kryetarin aktual të Drenasit, Ramiz Lladrovci për të parin e kësaj komune.

Isa Xhemajlaj (Nisma), Arta Ahmeti – Xhylani (AAK), Shemsi Elezi (Vetëvendosje), Petrit Sinani (AKR), Bedri Nika (LDK), Xhavit Drenori (Vizioni për Drenasin) dhe Idriz Hajdari, i pavarur, kanë debatuar në Koha Elektorale të KTV-së bashkë me kryetarin aktual për punën e deritashme dhe planet për zhvillimin e Drenasit.

Debatin me shumë replika mund ta ndiqni sonte prej orës 20:15 në KTV.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme