Pacolli vikendin e kalon me të rinjtë

Pacolli vikendin e kalon me të rinjtë

01 tetor 2017 14:24

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e AKR-së, Selim Pacolli, të dielën e ka kaluar me të rinjtë ku bashkë me ta kanë pjekur mish në ambient të hapur në njërën nga lokalet në periferi të Prishtinës.

Pacolli tha se kjo ditë vikendi po i kushtohet të rinjve dhe se programi i AKR-së është i dedikuar të rinjve të Prishtinës.

Sipas Pacollit, kjo parti do t’i trajtojë të rinjtë ndryshe krahasuar me partitë tjera.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme