Veseli i bindur në fitoren e Valdete Idrizit

Veseli i bindur në fitoren e Valdete Idrizit

01 tetor 2017 12:05

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se fryma e fitores së PDK-së dhe Valdete Idrizit po shpërndahet kudo nëpër Mitrovicë, në qytet e në fshatra.

Këtë vullnet për ndryshim, sipas tij, e treguan edhe banorët e lagjeve Bajr e Zhabar.

“Më shumë zhvillim ekonomik, më shumë vende pune dhe më shumë transparencë e integritet në katër vjetët e ardhshëm të qeverisjes së PDK-së në Mitrovicë. Dëshira e qytetarëve është qartë, ashtu si dhe plani ynë për ta”, ka shkruar ai në Facebook.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme