Edhe PDK-ja e LDK-ja anulojnë aktivitetet në Rahovec pas aksidentit me dy të vdekur

Edhe PDK-ja e LDK-ja anulojnë aktivitetet në Rahovec pas aksidentit me dy të vdekur

30 shtator 2017 15:42

Kandidati i PDK-së, për kryetar të Komunës së Rahovecit, Idriz Vehali ka njoftuar se dega e PDK-së në Rahovec, ka anuluar të gjitha aktivitetet zgjedhore për ditën e sotme, në nderim të jetës së Adonis Thaqit, Leonit Krasniqit.

Ai ka shkruar në Facebook se humbja e Adonisit dhe Leonitit është një humbje e madhe, sepse janë dy të rinj më pak që do t’i jepnin energji komunës dhe të ardhmes tonë, prandaj dhembja është e madhe në këtë rast.

Përndryshe, edhe AAK e LDK ka anuluar të gjitha aktivitetet zgjedhore në këtë komunë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme