Shala: Do jemi pranë komunitetit boshnjak

Shala: Do jemi pranë komunitetit boshnjak

28 shtator 2017 12:33

Në ditën e komunitetit boshnjak të Kosovës “Dan Bošnjaka Kosova” dje kandidatja e PDK-së për kryetare të Pejës, Sabiha Shala , mori pjesë organizimet e këtij komuniteti në Pejë.

Ajo ka siguruar komunitetin boshnjak në Kosovë se do të jetë në përkrahje të tyre.

“Shfrytëzoj rastin që të gjithë qytetarëve të Kosovës të komunitetit boshnjak ua uroj ditën e tyre dhe ju them se do të na keni pranë gjithmonë”, shkruan Shala

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme