Premtimi i Pacollit: Prishtinës do t’ia kthej lumin

Premtimi i Pacollit: Prishtinës do t’ia kthej lumin

27 shtator 2017 00:35

Përpos tramvajeve nga Xhamia e Llapit deri tek Spitali, kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës ka premtuar edhe diçka që Prishtina nuk e ka tash e një kohë të gjatë.

“Prishtinës do t’ia kthejmë lumin”, ka thënë Selim Pacolli në emisionin Interaktiv në KTV.

Ai ka thënë se ka kanale që janë mbyllur nga Bërnica dhe se me ardhjen e tij në pushtet, ai do të investojë për t’i hapur ato në mënyrë që ‘lumi të rrjedhë lirshëm në Prishtinë’.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme