Arban Abrashi sonte në Rubikon shpalos programin për Prishtinën

Arban Abrashi sonte në Rubikon shpalos programin për Prishtinën

26 shtator 2017 12:14

Në Rubikon sonte Arban Abrashi, kandidat i LDK-së për kryetar të Prishtinës.

Cili është programi i Abrashit për Prishtinën?

Si do të duket arkitektura e qytetit? A do të ketë më shumë shkolla e çerdhe? Çka për shëndetësinë? Sa do të jenë të sigurt qytetarët e Prishtinës? A do të jetë pengesë për Abrashin qeverisja e kaluar e LDK-së me Prishtinën?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon përball Adriatik Kelmendin vjen kandidati për kryetar të Prishtinës në radhët e LDK-së, Arban Abrashi.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision me fillim prej orës 20:15.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme