Sonte fillon “Koha Elektorale” me Komunën e Obiliqit

Sonte fillon “Koha Elektorale” me Komunën e Obiliqit

25 shtator 2017 15:15

Sonte në KTV nisin debatet zgjedhore me kandidatët për kryetar komunash.

“Koha Elektorale” nis me Komunën e Obiliqit.

Qytetarët mund të dëgjojnë programet e secilit kandidat si dhe akuzat që kanë për njëri-tjetrin pretendentët për postin e kryetarit.

Debati nis nga ora 21:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme