LDK në Gjilan hap fushatën të premten me “2017+”

LDK në Gjilan hap fushatën të premten me “2017+”

21 shtator 2017 16:58

Lidhja Demokratike e Kosovës në Gjilan, të premten hap zyrtarisht fushatën elektorale në Konventën e madhe programore, në ora 15:00, në sallën e teatrit të qytetit.

Në këtë Konventë, kryetari Lutfi Haziri dhe kandidatët për Asamble Komunale do të prezantohen para qytetarëve, sikurse që do të paraqiten objektivat programore për katër vitet ardhshme të qeverisjes “Gjilani 2017+”.

LDK fton qytetarët që t’i bashkohen vizionit të kryetarit Lutfi Haziri për t’i vazhduar projektet e mëdha për Gjilanin, duke qeverisur me duar të pastra dhe dyer të hapura.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme