AAK sonte e hap fushatën në Prishtinë

AAK sonte e hap fushatën në Prishtinë

21 shtator 2017 11:41

Subjektet politike sot zyrtarisht do të fillojnë fushatën njëmujore për zgjedhjet lokale, të cilat do të mbahen më 22 tetor.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, sot në orën 17:00 në “Sheshin 21”, në Prishtinë, bën hapjen e fushatës për zgjedhjet lokale 2017. Në hapje të fushatës do të marrë pjesë edhe kryeministri dhe njëkohësisht kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, bëri të ditur AAK përmes një njoftimi për media.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme