Merr flakë një veturë në autostradën Prishtinë-Shkup

13 qershor 2018 12:47

Një veturë tip BMW ka marrë flakë derisa po lëvizte në autostradën Prishtinë-Shkup.

Lexues të portalit Koha.net kanë dërguar pamje nga kjo ngjarje, ndërsa besohet se përveç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar.

Në vend të ngjarjes kanë arritur njësitet policore dhe zjarrfikësit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Të ngjashme