Video nga aksidenti në rrugën Fushë-Kosovë Prishtinë

26 May 2019 14:19

Një person është lënduar në një aksident trafiku sot në mëngjes.

Sipas Policisë aksidenti ka ndodhur rreth orës dhjetë në rrugën Fushë-Kosovë Prishtinë ku të përfshira kanë qenë një motoçikletë dhe një automjet.

Lëndime trupore ka pësuar ngasësi i motoçikletës, ka konfirmuar për KTV-në zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Të ngjashme