Përplasen ministri Bytyqi me rektorin Dema

14 February 2019 21:46

Ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi, dhe rektori i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, Marjan Dema, janë përplasur rreth strategjisë për angazhimin e profesorëve të jashtëm në UP.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Të ngjashme