Xiaomi Mi 6 lansohet këtë muaj

Xiaomi Mi 6 lansohet këtë muaj

03 April 2017 20:47

Shefi i kompanisë teknologjike Xiaomi, Lei Jun, ka konfirmuar se pajisja më e re e kompanisë Xiaomi Mi 6 do të lansohet gjatë muajit prill.

Ai nuk ka treguar ndonjë datë të caktuar, por njoftimi pritet të ndodh më 11 apo 18 prill, sipas raportimeve të kaluara.

“GSM Arena” raporton se telefoni do të ketë kamerë 30MP dhe ekran 5.7-inç.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme