LG G7 në fotografi

LG G7 në fotografi

07 mars 2018 14:29

Telefoni më i ri i kompanisë së njohur LG, G7, është fotografuar si koncept nga Ben Geskin në bashkëpunim me Techno Buffalo.

Fotografitë nuk janë zyrtare, por ato janë bërë duke u bazuar në fotot dhe detajet e spekuluara deri më tani, transmeton Koha.net.

Duket se G7 do të jetë vazhdimësi e dizajnit të LG V30, do të ketë kamerën kryesore të dyfishtë dhe atë të përparme potencialisht të dyfishtë.

LG G7 e kaloi MWC 2018 dhe sipas raportimeve më të fundit lansimi i tij është shtyrë deri në qershor.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme