Kështu do të duket Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Kështu do të duket Samsung Galaxy S9 dhe S9+

24 shkurt 2018 23:13

Janë publikuar fotografitë që tregojnë se si duken në realitet smartfonët e rinj të avancuar të Samsungut – Galaxy S9 dhe S9+.

Në fotografitë e publikuara smartfonët e rinj shihen njëri pranë tjetrit dhe në version me disa ngjyra, transmeton Koha.net.

Shikoni për së afërmi Galaxyn S9, pastaj shikoni fotografinë e Galaxy S8/S8+:

Image
Samsung Galaxy S8/S8+

Mund të vëreni dallimet? Shihet në mënyrë shumë të qartë se skaneri për gishtërinj është i ripozicionuar në pjesën e pasme, por pjesa e përparme duket tërësisht e pandryshuar.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme