Razer prezanton smartfonin Razer Gold por që në të vetëm logo është nga ari

Razer prezanton smartfonin Razer Gold por që në të vetëm logo është nga ari

02 shkurt 2018 15:06

2018-ta është Viti i Qenit në kalendarin kinezë, ndërsa Razer është duke festuar festivalin e pranverës me një edicion special të Razer Phone.

Ky smartfon supozohej të ishte Razer Phone nga ‘ari’, por e vetmja gjë që ka ndryshuar në këtë smartfon është logo e tyre me gjarprin me tre koka i cili tani është nga ari, transmeton koha.net.

Smartfoni Razer nga fundi i vitit të kaluar për të qenë smartfonë i projektuar për dhe nga ‘gejmerat’, por që doli të ishte një zhgënjim.

Ky edicion i ekskluziv i Razer’it nga ‘ari’ nuk është se ka ndonjë performancë më të mirë por vetëm logon nga pas të ngjyrosur nga ari, ndërsa çmimin prapë do ta ketë të njëjtë, prej rreth 700 dollarë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme