Instagrami sjell veçorinë e ruajtjes së videove live

Instagrami sjell veçorinë e ruajtjes së videove live

20 mars 2017 18:03

Kur Instagrami kishte lëshuar veçorinë për video-transmetim të drejtpërdrejtë vitin e shkuar, ishte vënë re mungesa e ruajtjes së tyre, pasi që përdoruesit përfundojnë transmetimin.

Këtë veçori Instagrami e ka shtuar sot.

Instagram Live tani rivalizon Periscopen e Twitterit dhe Liven e Facebookut.

Ky përditësim vjen me versionin e fundit të aplikacionit 10.12 për iOS dhe Android.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme