Elephone shfaq në video telefonik me ekran fleksibil

Elephone shfaq në video telefonik me ekran fleksibil

07 nëntor 2017 18:17

Kompania jo shumë e njohur kineze, Elephone, ka publikuar një video të shkurtër në të cilën shihet një ekran fleksibil në aksion.

Ky telefon i mençur do të quhet Elephone S9.Nën ekranin AMOLED është procesori Snapdragon 660, ndërsa në video shihet se gjithçka funksionon në mënyrë të përsosur dhe se nuk shfaqen probleme në ekran.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme