Së shpejti vjen Samsung Galaxy J2 Pro (2017)

Së shpejti vjen Samsung Galaxy J2 Pro (2017)

07 nëntor 2017 11:15

Duket se Samsung është gati të përditësoj serinë e tij të telefonave, Galaxy J, me një pajisje të re.

SM-J250F, që alodon në versionin e 2017-ës për Galaxy J2 Pro, ka marrë certifikatë nga US FCC dhe Bluetooth SIG, transmeton Koha.net.

Fatkeqësisht, ende nuk janë zbuluar të dhënat sa i përket specifikave përveç se thuhet se do të ketë baterinë që mund të hiqet, gjë që është e rrallë këtë kohë.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme