Çfarë ka në kutinë e iPhone X

05 nëntor 2017 14:52

iPhone X vjen me një revolucion në dizajn për Applen, por paketimi i tij nuk është se dallon shumë nga paketimi i zakonshëm i kësaj kompanie nga Cupertino.

Pavarësisht nga kjo, është gjithmonë një eksperiencë e mrekullueshme kur blini një smartfon të ri të teknologjisë së fundit dhe pajisjeve apo gjërave tjera që gjenden brenda kutisë, transmeton Koha.net.

Lexoni edhe:

Brenda iPhone X, Apple sqaron veçoritë e telefonit të ri

Se çfarë ka në kutinë e iPhone X, mund të shihni në video.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme