“Torturohet” iPhone X-i

“Torturohet” iPhone X-i

04 nëntor 2017 11:37

Apple ka lansuar smartfonin më të ri të quajtur iPhone X, për të cilin ka një interesim të madh nga e gjithë bota, transmeton koha.net.

Testi i torturës nga ‘JerryRigEverything’ tashmë është bërë një rutinë dhe ofron informata të mira në atë se sa është i qëndrueshëm ky telefon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme