Dalin në shitje modelet e limituara të orës Nokia

Dalin në shitje modelet e limituara të orës Nokia

03 nëntor 2017 11:26

Modelet e edicionit të limituar, me ngjyrë të zezë dhe të artë, të orës së mençur të Nokias Steel tani mund të blihen nga ueb faqja zyrtare e kësaj kompanie.

Ora e mençur e Nokias me ngjyrë të zezë kushton 129 dollarë ndërsa ajo ngjyrë ari 149 dollarë.

Modelet me rripa lëkure ofrohen me dy modelet e kushtojnë nga 50 dollarë më shumë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme