Twitter po bën gati funksionin e ri

Twitter po bën gati funksionin e ri

11 tetor 2017 21:42

Rrjeti i madh social, Twitter, është duke punuar në funksionin e ri.

“Bookmarking” është funksioni i cili iu mundëson përdoruesve ruajtjen e postimeve për shikim të mëvonshëm, transmeton KP.

Funksioni është ende në zhvillim dhe Twitter ka kërkuar nga përdoruesit ide që mund të bëhen përmes hashtagëve #SaveforLater.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme