Huawei Mate 10 shumë shpejt në Evropë për 349 euro

Huawei Mate 10 shumë shpejt në Evropë për 349 euro

11 tetor 2017 16:52

Shitësi holandez, Belsimpel ka treguar çmimin e Huawei Mate 10 Lite e edhe datën e lansimit për Evropë.

Ky smartfon do të dalë në shitje pas tre javësh me një çmim prej 349 eurosh.

Huawei Mate 10 Lite ka katër kamera, 2 nga pas, njërën 16 mega pixel në kombinim me atë 2MP si dhe ato nga para, njërën 13MP në kombinim me atë 2MP.

Mate 10 Lite do të vijnë në ngjyrë të zezë dhe të arit, ndërsa më vonë do t’i shtohet edhe ngjyra e kaltër.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme