Microsofti Edge vjen për iOS dhe Android

Microsofti Edge vjen për iOS dhe Android

05 tetor 2017 22:16

Microsofti ka njoftuar se shfletuesi i njohur i internetit, Edge, pasardhësi i Internet Explorer, së shpejti do të vijë për platformat iOS dhe Android.

Sot kompania ka lëshuar versionin beta të Edget për iOS dhe Android.

Versioni për mobil i kësaj kompanie për platformat tjera është i njëjtë me versionin për kompjuter.

Edge për Android tashmë është në Google Play Store.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme