Huawei Honor 9i debuton me ekran 5.9-inç e katër kamera

Huawei Honor 9i debuton me ekran 5.9-inç e katër kamera

05 tetor 2017 17:21

Huawei Honor 9i është lansuar sot me një çmim prej rreth 234 euro.

Honor 9i ka ekranin 5.9-inç me rezolucion 1080x2160 pixel, ndërsa ka dy kamera nga pas, njërën 16 megapixel dhe tjetrën 2 megapixel e po ashtu nga para dy kamera, njërën 13 megapixel e tjetrën 2 megapixel, transmeton koha.net.

Çipin e ka Huawei Kirin 659, 4GB RAM e baterinë 3,340mAh.

Huawei Honor 9i do të dalë në shitje duke filluar nga 14 tetori.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme