Kufjet me ari dhe çmim prej 50,000 euro

Kufjet me ari dhe çmim prej 50,000 euro

01 tetor 2017 10:13

Në Britaninë e Madhe, kompania Ubisoft ka nxjerrë në shitje një palë kufje që kanë një çmim krejtësisht të paarsyeshëm për një pajisje të tillë.

Kufjet pa kabllo (Wireless) kanë bateri që mbajnë 20 orë, kanë logon e video-lojës “Assassin’s Creed” praruar me ari dhe janë prodhuar nga artistët e argjendarisë Tournaire, transmeton tch.

Nëse keni 50 000 euro tepër dhe mungesë totale logjike, mund t’i blini në Ubisoft Store.

Vetëm 10 kufje të tilla do të prodhohen.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme