GoPro lanson Hero6 Black i cili incizon me rezolucion 4K

GoPro lanson Hero6 Black i cili incizon me rezolucion 4K

29 shtator 2017 14:18

GoPro ka zbuluar Hero6 Black i ri, i cili mund të incizon me rezolucion 4K e 60fps, dy herë më shumë se ai paraprak.

Ky model i ri gjithashtu mund të incizoj edhe me rezolucion 1080p, ndërsa sistemin e stabilizimit të videos e ka shumë më të avancuar, transmeton koha.net.

Kjo kamerë është rezistent ndaj ujit deri në 10 metra thellësi pa mbështjellës, ndërsa ka sistemin GPS të integruar dhe ekranin LCD.

GoPro Hero6 Black i ri kushton $500 / €570 / £500, varësisht nga vendi se ku e blen konsumatori atë. Versioni i vjetër i GoPro Hero 6 Black ende është në shitje për $400 / €470 / £400.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme