Microsoft paralajmëron lansimin e Office 2019

Microsoft paralajmëron lansimin e Office 2019

27 shtator 2017 09:34

Microsoft ka paralajmëruar lansimin e Office 2019 për vitin e ardhshëm.

Lajmi është bërë i ditur sot nga kompania në Ignite të Orlandos.

Office 2019 do të arrijë nga gjysma e dytë e vitit të ardhshëm dhe përfshin programet Word, Excel, PowerPoint dhe aplikacionet për klientët e Outlook, si dhe disa versione të Exchange, SharePoint dhe Skype for Business.

Office 2019 do të ofrojë kompatibilitet më të mirë IT për bizneset.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme