“Beats Studio 3” me superbateri

“Beats Studio 3” me superbateri

20 shtator 2017 18:01

Kompania e kufjeve “Beats” ka prezantuar versionin më të ri të kufjeve “Beats Studio 3”, që kanë bateri shumë më efikase, mbushje më të shpejtë si dhe çip të mençur të Apple W1.

Adhuruesit e brendit “Beats” do të kenë zgjedhje të reja të dëgjuesve të reja në listën e tyre për Krishtlindje.

Kufjet e reja do të kenë bateri të cilat do të zgjasin 22 orë pune në Wi-Fi me opsionin Pure ANC dhe 40 orë non-stop në metodën ‘low power’, transmeton KP.

Pajisja e re do të ketë mundësi që të mbushet për dhjetë minuta, që sigurojnë tri orë punë.

Kufjet e fundit të “Beats” ofrohen në ngjyra të ndryshme dhe ofrojnë izolim optimal të zhurmës.

Ato vijnë në versionin me ngjyrë të zezë, të bardhë, kaltër dhe të kuqe. Po ashtu do të jenë edhe versionet speciale rozë dhe hirtë.

Çmimi i dëgjueseve Beats Studio 3 është 299.95 funte.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme