Shfaqet në një video iPhone 8

Shfaqet në një video iPhone 8

08 gusht 2017 10:10

Vetëm disa javë nga lansimi i serisë së re të Apple iPhone, edhe pse deri më tani është raportuar shumë, ende ka shumë gjëra të paditura në lidhje me iPhonet e rinj.

Modeli më i dalluar do të jetë iPhone 8, i cili sot është shfaqur në një video dhe duket shumë mbresëlënës, transmeton Koha.net.

Videon në të cilën shihet se si punon një iPhone 8, e ka publikuar Marques Brownlee përmes kanalit YouTube.

Duhet theksuar se iPhone 8 në këtë video mund të mos jetë versioni përfundimtar.

Për më tepër shikoni videon më poshtë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme