Shfaqet Galaxy Tab S2 i ri

Shfaqet Galaxy Tab S2 i ri

14 shkurt 2017 13:10

Pas versionit me 9.7-inç, versioni 8.0-inç i Samsung Galaxy Tab S2 me sistemin operativ Android 7.0 është shfaqur në uebfaqen e njohur Geekbench, duke sugjeruar se kompania koreane-jugore aktualisht është duke testuar përditësimin Nougat për këtë tablet.

Geekbench zbuloi numrin e modelit SM-T719, që nënkupton se është përditësim, versioni i vitit 2016 i Galaxy Tab S2 8.0 i cili është lansuar nga gjiganti i teknologjisë në prill të vitit të kaluar, transmeton Koha.net.

Sipas kësaj uebfaqe, Galaxy Tab S2 i ri pritet të vijë me procesor të Qualcommit Snapdragon 652 dhe me sistemin operativ Android Marshmallow.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme