NZXT prezanton audio-sistemin i ri për gamerë

NZXT prezanton audio-sistemin i ri për gamerë

11 November 2019 21:28

MXER është stacioni për kontroll të zërit (çmimi prej 100 dollarësh), dhe karakterizohet nga miksimi preciz i zërit/lojës, me fader të nivelit të studios. I pranishëm është Nahimic 7.1 Surround me koneksion USB, Wolfson DAC me konvertim digital-to-analog me cilësi të lartë 24bit/96kHz.

Image

Platforma STND për kufje ka çmim të rekomanduar prej 50 dollarësh. Ajo karakterizohet nga kualiteti cilësor i punimit dhe korniza prej çelikut, shkruan KOHA Ditore. I pranishëm është kalimi automatik i zërit - vendosja e kufjeve në STND, kur lidhet MXER, e kalon automatikisht zërin në altoparlantë. Heqja e kufjeve nga STND e kthen zërin në kufje.

Image

Të gjitha audio produktet NZXT mbështeten me një garancion dy-vjeçar. Linja është kompatibile me çdo altoparlant analog apo kufje të brendeve të dizajnuara për PC ose konsola.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme