10 aplikacionet më të blera nga përdoruesit e iPhone

10 aplikacionet më të blera nga përdoruesit e iPhone

22 shkurt 2017 21:46

Ka miliona aplikacione të cilët mund të blihen nga përdoruesit e iPhonave, dhe me gjithë këtë konkurrencë, vetëm aplikacionet më të mira vërehen.

Shkarkimi i aplikacioneve nga App Store shpesh ndodh që të merren vetëm për të provuar ndonjë të ri apo sepse është në trend, raporton BuisnessInsider, transmeton koha.net.

Më poshtë janë të renditur 10 aplikacionet më të shkarkuara në iPhone

Minecraft Pocker Edition – Kushton 6.99 dollarë

NBA 2K17 – Kushton 4.99 dollarë

Heads up – Kushton 0.99 dollarë

Blooms TD – Kushton 2.00 dollarë

Geometry Dash – 1.99 dollarë

Enlight – 3.99 dollarë

Plague Inc. – 0.99 dollarë

Hidden Folks – 0.99 dollarë

Monopoly – 0.99 dollarë

Tabs &Chords by Ultimate Guitar – Kushton 2.99 dollarë

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme