Youtube TV tani në të gjithë SHBA-në

Youtube TV tani në të gjithë SHBA-në

24 January 2019 11:04

Youtube TV është lansuar para dy viteve por ka qenë në dispozicion vetëm në disa tregje të zgjedhura.

Sot, Youtube TV është shtuar edhe për 95 tregje të reja në SHBA, duke mbuluar 98% të vendit.

Youtube TV ofron 60 rrjete të kanaleve televizive botërore e lokale në disa zona, transmeton koha.net.

Për 40 dollarë në muaj, përfshihen 6 llogari për tu kyçur në të dhe hapësirë DVR të palimituar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme