Këto janë dhjetë llogaritë më të ndjekura në Instagram më 2018

Këto janë dhjetë llogaritë më të ndjekura në Instagram më 2018

01 January 2019 11:34

Në rrjetin social Instagram rregullat i bëjnë muzikantët, aktorët dhe futbollistët.

“Business Insider” ka grumbulluar listën e njerëzve më të ndjekur në vitin 2018, dhe superylli i futbollit Cristiano Ronaldo udhëheq bindshëm.

Deri më 2018, këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez ishte e para, por kjo pozitë tashmë është zënë nga portugezi.

Kjo është top-dhjetëshja e llogarive më të ndjekura në Instagram:

10. Lionel Messi – 105 milionë ndjekës

9. Neymar – 108 milionë ndjekës

8. Taylor Swift – 113 milionë ndjekës

7. Beyonce – 122 milionë ndjekës

6. Kylie Jenner – 122 milionë ndjekës

5. Kim Kardashian West - 123 milionë ndjekës

4. Dwayne Johnson – 126 milionë ndjekës

3. Ariana Grande – 141 milionë ndjekës

2. Selena Gomez – 144 milionë ndjekës

1. Cristiano Ronaldo – 149 milionë ndjekës

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme