Canhasi zbulon trendin e vitit 2019 në rrjetet sociale

Canhasi zbulon trendin e vitit 2019 në rrjetet sociale

16 dhjetor 2018 21:46

Valon Canhasi, ekspert i mediave digjitale dhe rrjeteve sociale në episodin e fundit për këtë vit ka zbuluar se cila do të jetë befasia në rrjetet sociale më 2019.

Më poshtë gjeni se cila do të jetë kjo befasi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme