Snapchati me risi

Snapchati me risi

18 April 2017 16:48

Rrjeti i njohur social Snapchat sot ka lansuar veçorinë më të re, në synimin për të rimarrë pozitën në tregun online.

Duke nisur nga sot, kur ju të shtypni ekranin teksa jeni duke incizuar do të shfaqen disa lente të reja 3D.

Një re, ylberi dhe lulet janë pjesë e linjës bazë, ka njoftuar kompania.

Pasi të zgjidhni lentën e re, ju mund ta lëvizni në ekran. Sapo ta vendosni atë, aplikacioni e bën të duket sikur të jetë në jetën reale. Sapo i afroheni me kamerë ajo zmadhohet duke ngjarë kështu në realitet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme