HTC me telefon të ri

HTC me telefon të ri

15 April 2017 10:31

HTC është duke u përgatitur për prezantimin e telefonit One X10 dhe së fundmi është publikuar një postier zyrtar i kësaj pajisje.

Telefoni i ri pritet të ketë ekran 5.5-inç Full HD me rezolucion 1920x1080 pixels dhe do të posedojë procesorin Helio P10 me 3 gigabajt RAM.

Këto janë specifikat e vetme deri më tani për HTC One 10. Pas pak javësh pritet të bëhen të ditura të gjitha detajet e këtij telefoni.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme