Instagrami sjell veçoritë e reja

Instagrami sjell veçoritë e reja

13 April 2017 18:13

Instagrami ka publikuar veçoritë e reja për “Storiet”.

Një nga veçoritë e reja është “ngulitja” e një stickeri në një pjesë të videos dhe ai mbetet aty duke mos lëvizur fare.

Një tjetër veçori është ‘selfie sticker’ që mundëson përdoruesve të postojnë foto me një tjetër foto brenda saj.

Instagrami sot po ashtu ka njoftuar se “Instagram Stories” ka kaluar shifrën e 200 milionë përdoruesve aktivë në ditë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme