КОХА.нет

evro КСНУМКС

Уче се прва два пара осмине финала

Немачка

Фото: Ассоциатед Пресс

Швајцарска – Италија и Немачка – Данска први су парови осмине финала Европског првенства „Немачка 2024”.

Утакмица Швајцарска - Италија игра се у суботу од 18 часова, а Немачка - Данска такође у суботу од 00 час.