Formacionet zyrtare për finalen e Kupës

Formacionet zyrtare për finalen e Kupës

27 maj 2018 15:29

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen finale të Kupës së Kosovës, mes Vëllaznimit dhe Prishtinës.

Ndeshja nis në orën 16:00 në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë me këto formacione:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme