Shkëndija fiton edhe Kupën në Maqedoni

Shkëndija fiton edhe Kupën në Maqedoni

23 May 2018 22:36

Klubi shqiptar nga Tetova, Shkëndija, ka fituar edhe Kupën e Maqedonisë, pak ditë pasi fitoi titullin e kampionit në ligë.

Visar Musliu me dy gola dhe një tjetër i Besart Ibraimit i mjaftuan Shkëndijës të mposhtë 0 me 3 Pelisterin për të fituar këtë trofe.

Dy titujt e fituar në një sezon e bëjnë këtë sezon më të suksesshmin në histori të skuadrës shqiptare.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme