Malcolmi e Kluiverti në listën e transfereve të Unitedit

Malcolmi e Kluiverti në listën e transfereve të Unitedit

22 prill 2018 11:41

Malcolmi i Boredauxit dhe Justin Kluivert i Ajaxit janë në mesin e lojtarëve të kërkuar për këtë verë nga Manchester Unitedi.

Sipas “Sunday Times”, trajneri i Unitedit, Jose Mourinho, ka lejuar largimin e Anthony Martialit dhe ka nisur të kërkojë zëvendësim.

Malcolmi dhe Kluiverti janë opsione të reja, ndërsa opsion tjetër po konsiderohet edhe Thomas Lemari i Monacos.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme