“Magjistarët” e Washingtonit sigurojnë fitoren e pare në Play-Off

“Magjistarët” e Washingtonit sigurojnë fitoren e pare në Play-Off

21 prill 2018 12:10

John Wall dhe Bradley Beal realizuan nga 28 pikë secili dhe Washington Wizards shënon fitoren e parë në Play-Off, në shtëpi kundër Toronto Raptors, 122:103.

Wall shtoi edhe 14 asistime për Wizards, dhe ndeshja e 4 luhet përsëri në Washington, aty ku Wizards ka fituar shtatë ndeshje rresht të Play-Offit, transmeton

DeMar DeRozan ishte më i dalluari mbi parket te kanadezët, ndërsa Kyle Lowry e përfundoi përballjen me 19 pikë për Raptors.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme